KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12533035
nr 1253 3035
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Docka och groda, 40/90, signerad. Motivet: 34x25
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:36:23
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander